Legal Room
 
 
 

PAKETID

 
 
IMG_0218.jpg

VÄIKEBRÄNDI PAKETT

Väikebrändi pakett on sobilik nii juba tegutsevatele ettevõtetele kui ka neile, kes alles alustavad oma brändi loomist. See pakett pakub sulle võimaluse saada personaalset õigusabi võimalikult efektiivselt, jätkusuutlikult ja eelarvesõbralikult. 

Väikebrändi pakett sisaldab:

  • konsultatsiooni, kus vaatame üle sinu õiguslikud vajadused ja aitame paika panna strateegiad, mis kaitseksid sinu huve kõige paremini;

  • sinu jaoks kõige olulisema prioriteediga juriidilise dokumendi koostamist, mis vastab just sinu brändi vajadustele;

  • kirjalikku hinnangut, kus toome välja sinu ettevõtte õiguslikud riskid ja soovitused nende haldamiseks. See annab hea ülevaate sellest, mida peaksid tulevikus tegema, et sinu õigused oleksid võimalikult hästi kaitstud;

  • „Disainiõiguse käsiraamatut”;

  • ühe dokumendi näidist (valida saad töövõtulepingu, üürilepingu või nõudekirja vahel).


Hind: 499 eurot

 
IMG_0275-2.jpg

Püsikliendi pakett

Püsikliendi pakett on sulle sobilik, kui vajad regulaarset õigusabi. Paketi raames koostame sulle ühes kalendrikuus ühe sinu vajadustele vastava juriidilise dokumendi. Aastane pakett eeldab kliendilepingu sõlmimist miinimumtähtajaga üks aasta. See pakett ei ole sobilik kasutamiseks kohtumenetluses.

Püsikliendi pakett sisaldab:

  • ühes kalendrikuus ühe juriidilise dokumendi koostamist;

  • kuni kolme tunni pikkust konsultatsiooni ühe kuu jooksul.

Hind: 229 eurot


 
IMG_0244-3.jpg

KOOSTÖÖPAKETT

See pakett sobib sulle, kui vajad fikseeritud ajaperioodi jooksul suuremas mahus õigusabi. Pakume sulle võimalust projektipõhiseks koostööks läbipaistva ja paindliku hinnapoliitikaga. Aitame sul välja tulla uue toote või teenusega või teha esimesi samme eksporditurul. Sealjuures aitame sul mõista, kuidas saaksid oma huve juriidilises plaanis kõige paremini kaitsta. Vajaduse korral töötame sinu kontoris ja aitame sul välja koolitada meeskonda. Me ei loe tunde, vaid töötame ühise eesmärgi saavutamise nimel.

Hind kokkuleppel.


 
 
 

TEENUSED

 
 
IMG_0255.jpg

LEPINGU KOOSTAMINE

Aitame sul koostada just sinu vajadustele vastava lepingu või vaatame üle sulle allkirjastamiseks esitatud lepingu, selleks et sinu huvid oleksid võimalikult hästi kaitstud. 

Hind alates 199 eurot.

 
IMG_0484-2.jpg

KONSULTATSIOON

Aitame sul leida vastused sinu juriidilistele küsimustele.

Hind 125 eurot/tund.

 
IMG_0360_.jpg

ÕPPEMATERJALIDE KOOSTAMINE

Aitame sul koostada õppematerjale, juhendeid ja käsiraamatuid õigusküsimustes koolituste ja konverentside tarbeks ning ettevõtte siseseks kasutamiseks.

Tehtud tööd: Partnerlussuhteid käsitlev õppematerjal MTÜ Naisinvestorite klubi aastakonverentsil osalejatele; Partnerlussuhteid käsitlev õppematerjal ja ettekanne seminaril “Raha ajab suhted sassi”; Autoriõiguste teemaline koolitus Eesti Moefestivalil; Disainiõiguse töötuba Disiainiööl; “Autoriõigused ja sotsiaalmeedia” ettekanne Aleksander Sibula erialapäeval.

Hind kokkuleppel.